1

MASAŻ KLASYCZNY LECZNICZY

Działanie manualne na skórę oraz zakończenia nerwowe w niej występujące, tkankę łączną, układy: ruchu, krwionośny i chłonny, a pośrednio na narządy wewnętrzne celem wywołania w nich odczynów fizjologicznych poprawiających ogólny stan organizmu.

czas / cena
30 min. / 40 zł
50 min. / 60 zł
70 min. / 80 zł

MASAŻ CHIŃSKĄ BAŃKĄ

Zabieg połączonych technik manualnych i próżniowych wydatnie poprawiający krążenie krwi i limfy, oczyszczający mięśnie ze skutków przemiany materii, dający świetne efekty u osób ze stanami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, dyskopatią czy rwą kulszową.

czas / cena
30 min. / 40 zł

MASAŻ LIMFATYCZNY

Jest to przyjemna forma masażu poprawiająca znacznie metabolizm organizmu przez co przyspiesza jego oczyszczanie, reguluje gospodarkę wodną, jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych oraz walki z cellulitem.

czas / cena
30 min. / 45 zł
50 min. / 65 zł

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Ukierunkowany zabieg na powłoki brzuszne, uda i pośladki obejmujący zespół technik manualnych i próżniowych przy wykorzystaniu chińskiej bańki oraz odpowiednich kosmetyków, w celu redukcji cellulitu wodnego i poprawieniu elastyczności, jędrności skóry.

czas / cena
40 min. / 50 zł

MANUALNA TERAPIA KRĘGOSŁUPA

Zespół specjalnych technik mobilizacji lub manipulacji i pracy na tkankach miękkich przywracających zaburzoną biomechanikę stawów (odblokowanie stawów), prowadzących do ustąpienia stanów zapalnych, zmniejszenia bólu i zwiększenia zakresu ruchomości.

czas / cena
45 min. / 60 zł

MASAŻ SPORTOWY

Dedykowany jest osobom aktywnie uprawiającym sport w formie zawodowej jak i rekreacyjnej. Techniki masażu przypisane są do odpowiedniego cyklu treningowego (przygotowawczego, startowego, roztrenowania) oraz konkretnej dyscypliny sportu.

czas / cena
30 min. / 50 zł
50 min. / 80 zł